Donderdag 31 december 2015 organiseerde Chams, Free Hands en De-Koepel moskee naar jaarlijkse gewoonte een activiteit voor de jongeren en geïnteresseerden. We voorzagen voor ieder pasta, hapjes, drankjes, een lezing van imam Mohad en om de avond af te sluiten een quiz met prijzen voor de winnaars! Het was toegankelijk voor zowel zusters op het 1e verdiep als broeders op het gelijkvloers. De zusters organiseerde als extra een wedstrijd voor het lekkerste dessertje en een quiz over de islam voor de allerkleinste.
De winnares van de dessertjes kreeg 2 kookboeken van islamwinkel.be.
Bij de Quiz: ‘De slimste moslim ter wereld’, kregen de winnende groep van 4 bij zowel de zusters als de broeders elks een waardebon van € 25 bij islamwinkel.be.
Moge Allah swt alle aanwezigen belonen om deze avond door te brengen in de moskee met het vergaren van kennis over hun religie.
